Příběhy oceněných

Seznamte se se všemi Gentlemany silnic. Každý příběh oceněných hrdinek a hrdinů je důkazem toho, že všímavost, pohotovost a vůle pomoct mohou zabránit tragédii.

Vlastimil Z.

Karlovarský kraj

V lednu 2020 došlo u Herstošic na Karlovarsku k dopravní nehodě, při které jedno vozidlo skončilo převrácené v rybníku. Naštěstí byli na místě dva muži, kteří pohotově přispěchali na pomoc a skočili do vody. Díky jejich obětavé reakci se jim povedlo z auta vysvobodit osmnáctiletou dívku, která v něm zůstala a nemohla sama ven. Jedním z nich byl Vlastimil Zajíček, 199. Gentleman silnic.

Pavel K.

Karlovarský kraj

V lednu 2020 došlo u Herstošic na Karlovarsku k dopravní nehodě, při které jedno vozidlo skončilo převrácené v rybníku. Naštěstí byli na místě dva muži, kteří pohotově přispěchali na pomoc a skočili do vody. Díky jejich obětavé reakci se jim povedlo z auta vysvobodit osmnáctiletou dívku, která v něm zůstala a nemohla sama ven. Jedním z nich byl Pavel Kott, 198. Gentleman silnic.

Martin B.

Karlovarský kraj

Sanitka, převážející zraněného chlapce, uvízla pod Bismarckovou rozhlednou na Ašsku. Hasiči, kteří na místo vyrazili, zjistili, že s těžkou technikou by v bahně také zapadli. Složitou situaci vyřešil Martin s terénním vozidlem, díky kterému byla záchranka i s pacientem v nemocnici včas.

logo-ge-cp-negative

© 2024 Generali Česká pojišťovna a. s.

SOUČÁST GENERALI GROUP